LIFESTYLE

PAKIET DLA

WSZYSTKICH

Jako Team pracujemy zarówno z osobami trenującymi rekreacyjnie jak i z przygotowującymi się do zawodów (kobiety), doświadczonymi i początkującymi.

Naszym celem nadrzędnym jest oczywiście każdy, mniejszy czy większy sukces naszych podopiecznych, ale zdrowie jest na miejscu nr.1!

8

Tygodni

900 zł

16

Tygodni

1600 zł

POPRAWA

SYLWETKI

ZDROWIA

SIŁY

ENERGII

PLAN

TRENINGOWY

400 zł

/8 tygodni

Nasze plany działania opieramy na wielu zmiennych, i każdy plan jest tak naprawdę inny. Zmiany w nich zachodzą zawsze w miarę potrzeb w oparciu o specjalne raporty, które nasi podopieczni wysyłają w wyznaczonych terminach.

TEAMFEN

PAKIET

TRENING 1NA1

200zł

/1 trening

MENTORING

200 zł / 1h

Konsultacje indywidualne online video lub telefoniczne, polegające na wsparciu i pomocy w rozwiązywaniu problemów nie tylko związanych bezpośrednio z dietą czy treningiem, ale z wieloma aspektami życiowymi, które w mniejszym i większym stopniu rzutują na nasze życie codzienne jak i poprawę formy, zdrowia czy ogólnego stylu życia.

Nie jestem lekarzem, ale od 20 lat zajmuję się prowadzeniem ludzi, żyjących w różnych środowiskach, mających często skrajnie różne problemy. Zebrałem ogromne doświadczenie w pomaganiu im radzenia sobie z wieloma wymienionymi wyżej problemami. Czasem też nie ma jednego , dobrego rozwiązania, ale zwykła rozmowa z neutralną osobą może wiele pomóc.

1h rozmowy online via Whatsapp / telefonicznej

200 zł

METAMORFOZY

METAMORFOZY

NASZE

OSIĄGNIĘCIA

W przeciągu kilkunastu lat wytrenowaliśmy wiele medalistek Debiutów Kulturystycznych, Mistrzostw Polski , Pucharu Polski jak i zawodów zagranicznych, takich jak Diamond Cup, Olympia Amateur, Arnold Classic. Doprowadziliśmy na tą chwile 4 zawodniczki do zdobycia karty PRO, oraz dwie z nich do kwalifikacji na zawodach Mr Olympia w USA.

Lat doświadczenia
0
Karty PRO
0
Kwalifikacje mr olympia
0
zdobyte medale
0

FORMULARZ KONTAKTOWY

Masz pytania? Napisz do nas!