O NAS

POZNAJ

TEAM FENIX

Pracując z kobietami w różnym wieku i o różnym stażu widzimy jak wiele różnic w przygotowaniu ich do zawodów czy też do świetnej formy w stosunku do mężczyzn. Wymaga to innego podejścia, zaangażowania i wiedzy.

W przeciągu kilkunastu lat wytrenowaliśmy wiele medalistek Debiutów Kulturystycznych, Mistrzostw Polski , Pucharu Polski jak i zawodów zagranicznych, takich jak Diamond Cup, Olympia Amateur, Arnold Classic. Doprowadziliśmy na tę chwilę 7 zawodniczek do zdobycia karty PRO, oraz 3 z nich do kwalifikacji na zawody Mr Olympia w USA (w tym Anna Banks aż trzykrotnie)

Nasza obecna specjalizacja obejmuje kategorie Bikini, Wellness, Body Fitness/Figure, Womans Physique, Fitness. Ważnym elementem pracy trenerskiej poza układaniem planu działania, kontroli postępów itd jest także znajomość obecnych trendów scenicznych, kryteriów oceny sędziowskiej, znajomości zasad, do tego trzeba jeździć na zawody w kraju i za granicą, trzeba obserwować sceny z całego Świata i znać się na pozowaniu w danych kategoriach.

POZNAJ

EWELINĘ

POZNAJ

NORBERTA

Praca, która jest Twoją pasją, nie jest pracą. Taką dewizą kieruje się w życiu. Łącze od zawsze swoją pasję do kulturystyki i sportów sylwetkowych z ideą zdrowego stylu życia i pracą, która polega na wsparciu ludzi przy realizacji ich planów co do zmian w życiu jakie chcą wprowadzić.


Niekoniecznie musisz chcieć startować w zawodach, niekoniecznie musisz jeść nudne posiłki żeby być zdrowszym i lepiej zbudowanym.


Każdy z nas jest inny i dlatego z każdą osobą postępuje w inny sposób, działam na bazie indywidualnie przygotowanego planu, regularnych kontroli, dyscypliny i konsekwencji. Rzeczy które wpłyneły na moje sukcesy w sporcie, mogą pomóc również Tobie w realizacji różnych planów.

YOUTUBE

FORMULARZ KONTAKTOWY

Masz pytania? Napisz do nas!